Logo-De-Sleutel-transparant
Ook in de schoonmaakbranche is het lastig om personeel te vinden. Daarom wegens uitvallen van één van de schoonmakers van onze school een vacaturetekst van het schoonmaakbedrijf die aan onze school verbonden is. Reageer als je interesse hebt of deel de tekst (tekst staat binnenkort op Facebook)

Vacature schoonmaakmedewerk(st)er OBS De Sleutel
Als schoonmaakmedewerk(st)er verricht je verschillende werkzaamheden, zoals stof wissen, moppen, stofzuigen, reinigen van het interieur en het schoonmaken van sanitair. Deze werkzaamheden verricht je volgens een programma waarin staat beschreven wat, wanneer en hoe je moet schoonmaken. Dankzij jou gaan de kinderen iedere dag met plezier naar een schone school!

Werkdagen zijn van maandag t/m vrijdag (5 dagen in de week), de werktijd bedraagt 1.5 uur per dag, start werkzaamheden in overleg (in ieder geval >15:00 uur).

Heb je interesse of heb je vragen over de vacature? Schroom niet en neem contact op met Tim Veenstra - Tel. 06 11 48 55 45 of mail.

Nieuwsgierig naar de aanleg van ons nieuwe Groene schoolplein?

Klik hier voor het laatste nieuws

Go to top