rots en waterWij hebben als team besloten om Rots & Water breder in te gaan zetten binnen onze school. Wij zien dat de training bijdraagt aan de sociaal-emotionele ontwikkeling van onze leerlingen. Wanneer we onze trainingen ook gaan toepassen in de andere groepen en alle leerkrachten actief kennis maken met Rots & Water zal het pedagogisch klimaat verder verbeteren. Wij willen een school zijn waar iedereen zich veilig voelt en zichzelf kan zijn.

13 oktober gaan de eerste kinderen starten met de Rots & watertraining. Vervolgens komen in het schooljaar 2017-2018 alle groepen aan de beurt, waarbij de leerkracht van de groep nauw betrokken is. Bij de workshopavond is er ook een workshop van Rots & water; waar Annemieke (vakdocent gym) en Esther (leerkracht groep 6 en Rots & Watertrainer) u graag meer vertellen en laten zien over deze waardevolle training!

Het Rots & Waterteam
(gymjuf Annemieke , Jennifer, Eveline, Esther en Judith)


Rots & Water Instituut NL - Gadaku Instituut - Rots
www.rotsenwater.nl


Binnenkort

Versieravond Sint
maandag 18 nov 2019
Sintviering
donderdag 05 dec 2019
Versieravond Kerst
maandag 09 dec 2019
Adviesgesprekken groep 8
dinsdag 10 dec 2019
Avondviering Kerst (kerstmaaltijd)
donderdag 19 dec 2019
Ochtendviering Kerst (kerstmusical)
vrijdag 20 dec 2019
12.00 alle kinderen vrij
vrijdag 20 dec 2019 -
12:00 uur
Kerstvakantie
zaterdag 21 dec 2019
Nieuwjaarsopening / week van de luizencontroles
maandag 06 jan 2020
Go to Top
JSN Epic 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework