Na de meivakantie starten we op De Sleutel met een nieuwe intern begeleider, Selma Boumans. Selma is een ervaren intern begeleider binnen onze stichting en werkt op daltonschool De Hagenpoort. De maanden tot de
zomervakantie zal Selma heen en weer pendelen tussen haar ‘oude school’ en De Sleutel. Concreet houdt dat in dat zij net zoals als Marit Ranzijn nu, twee-en-een-halve dag beschikbaar is voor onze school. We zijn heel blij dat het gelukt is om ruim voor de zomervakantie de vacature in te kunnen vullen.Op die manier kunnen we samen met Selma het lopende schooljaar afronden en het nieuwe schooljaar ingewerkt opstarten. Achter de schermen wordt hard gewerkt aan een goede overdracht tussen Marit en Selma. Alles is er op gericht om dit zo soepel mogelijk te laten verlopen. Dat neemt niet weg, dat er wel sprake is van een wenperiode, waarin de nieuwe intern begeleider toch even haar weg moet vinden in het Sleutelse. Wij vragen uw begrip daarvoor. Handig om
de communicatie in de eerste weken na de meivakantie even via de groepsleerkracht te laten lopen. In de volgende nieuwsbrief zal Selma zich ongetwijfeld verder aan u voorstellen.

Marit Ranzijn, zoals u in een eerdere mail hebt kunnen lezen, zal na de meivakantie starten als directeur aan de dorpsschool in Vorden. Wilt u Marit de hand schudden, loop dan in haar laatste werkweek op woensdag 19 of donderdag 20 april even bij haar binnen. We willen Marit heel erg bedanken voor haar enorme inzet de afgelopen twee jaar voor onze school.