Sinds begin dit jaar volg ik de medezeggenschapsraad van De Sleutel op de voet. Onlangs ben ik toegetreden als nieuw MR-lid. Hierbij stel ik mij graag kort voor. Mijn naam is Liesbeth Hekkers. Moeder van drie “De Sleutel” kids, Benjahmin (groep 6), Annalin (groep 4) en Cleolize uit groep 3. Ik vind het interessant om de diverse ontwikkelingen op het gebied van onderwijs en beleid te volgen. Niet alleen volgen, maar ook kijken hoe deze integraal is toe te passen op bijvoorbeeld de Sleutel.  Naast mijn werk, zoek ik ontspanning in de vorm van hardlopen (joggen J). En tenslotte, maar dan wordt het wat rustiger met de activiteiten, zet ik mij ook in voor de Zonnebloem.
Zie je mij? Heb je vragen? Spreek mij dan gerust aan op school.
GMR-lid, wat is dat?
Het klinkt gevaarlijk, maar dat is het dus niet. De GMR is de gemeenschappelijke medezeggenschap van Stichting Openbaar Onderwijs Deventer. We zoeken een GMR-lid die de oudergeleding van onze school wil vertegenwoordigen op bestuursniveau. Deze stichting heeft de verantwoordelijkheid voor het beleid op 16 basisscholen in Deventer en omgeving. Beleid met een hoofdletter B, dus.  Greta Molendijk heeft namens het team zitting in de GMR. We zoeken nog een ouder die onze school wil vertegenwoordigen. Spreekt je dit aan? Heb je interesse of wil (eerst) meer informatie? Mail dan naar .  of . Het is heel belangrijk om onze stem ook op dit niveau te laten horen. Dus, pak je toetsenbord en mail!

Nieuwsgierig naar de aanleg van ons nieuwe Groene schoolplein?

Klik hier voor het laatste nieuws

Binnenkort

Streetwisedag (ANWB) / week van de luizencontrole
maandag 28 okt 2019
Maandsluiting groep 1 t/m 4 (ouders welkom)
vrijdag 01 nov 2019
10-minuten-gesprekken
woensdag 06 nov 2019
Studiedag: alle kinderen vrij
woensdag 06 nov 2019
Maandsluiting gr 5 t/m 8 met de voorleeswedstrijd (ouders welkom)
vrijdag 08 nov 2019
10-minuten-gesprekken
woensdag 13 nov 2019
Versieravond Sint
maandag 18 nov 2019
Sintviering
donderdag 05 dec 2019
Versieravond Kerst
maandag 09 dec 2019
Adviesgesprekken groep 8
dinsdag 10 dec 2019

Zoeken op deze site

Go to Top
JSN Epic 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework