Logo-De-Sleutel-transparant

 Afgelopen maandag is onze nieuwe intern begeleider Josty Kistemaker begonnen op De Sleutel. Zij zal zich verderop in deze nieuwsbrief aan u voorstellen. Wij zijn blij dat daarmee onze ib-vacature eindelijk vervuld is en wij wensen Josty een hele fijne en goede tijd toe op onze school.

In het verlengde daarvan willen Fleur Poppema en Annemie Kok bedanken voor de wijze waarop ze tot eind december de honneurs hebben waargenomen. Voor Fleur betekent dit nu dat ze echt afscheid genomen heeft van onze school en dat ze zich nu helemaal kan richten op haar directeurschap aan De Looschool.

Veel kinderen en ouders weten het al. Er is nog ander blij nieuws: twee leerkrachten van onze school zijn in blijde verwachting. Esther Onzen en Jennifer Kamman verwachten aan het eind van dit schooljaar een kindje. Van harte gefeliciteerd!
Natuurlijk heeft dit ook consequenties voor de groepen waaraan Esther en Jennifer les geven. Hierover ontvangt u in een later stadium meer informatie.

Binnenkort

voorjaarsvakantie
donderdag 21 feb 2019
Nieuwsbrief
vrijdag 22 feb 2019
week van de luizencontrole
maandag 25 feb 2019
nieuws uit de groep
vrijdag 01 mrt 2019
studiedag: alle leerlingen vrij
vrijdag 01 mrt 2019
piekdag: alle leerlingen vrij
maandag 04 mrt 2019
kixxx
vrijdag 08 mrt 2019
rapport mee naar huis
vrijdag 08 mrt 2019
contactavond
dinsdag 19 mrt 2019
nieuwsbrief
vrijdag 29 mrt 2019

Zoeken op deze site

Go to top