Op 21 november is onze school bezocht door twee visiteurs van de Nederlandse Dalton Vereniging. Zij hebben ’s ochtends in alle groepen gekeken, gesproken met de leerlingen  en de leerkrachten in de klassen. ’s Middags zijn er diverse gesprekken gevoerd met ouders, met iemand van ons bestuur en met de leerlingenraad.
Aan het eind van de dag konden de visiteurs het team en een aantal ouders meedelen dat zij het bestuur van de NDV adviseren om De Sleutel opnieuw het predicaat ‘daltonschool’ toe te kennen. Een dergelijk advies wordt in principe overgenomen door het hoofdbestuur. Voor de kerstvakantie verwachten wij u uitgebreider verslag te kunnen doen van de bevindingen van de visitatiecommissie.  
Wij zijn erg blij met dit advies van de daltonvisitatiecommissie. De afgelopen twee jaar heeft het team hard en met succes gewerkt aan de aanbevelingen, die naar voren zijna gekomen bij de visitatie van 2009.
De aanbevelingen en adviezen die uit het visitatiebezoek van vandaag naar voren zijn gekomen, zullen samen met de uitkomsten van de daltonstudiedag van 3 november jl. gebruikt worden voor het nieuwe daltonmeerjarenbeleidsplan.  

Binnenkort

Versieravond Sint
maandag 18 nov 2019
Sintviering
donderdag 05 dec 2019
Versieravond Kerst
maandag 09 dec 2019
Adviesgesprekken groep 8
dinsdag 10 dec 2019
Avondviering Kerst (kerstmaaltijd)
donderdag 19 dec 2019
Ochtendviering Kerst (kerstmusical)
vrijdag 20 dec 2019
12.00 alle kinderen vrij
vrijdag 20 dec 2019 -
12:00 uur
Kerstvakantie
zaterdag 21 dec 2019
Nieuwjaarsopening / week van de luizencontroles
maandag 06 jan 2020

Zoeken op deze site

Go to Top
JSN Epic 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework